Меблі для ванної: ключові моменти при виборі
Купуючи меблі для ванної кімнати, різні люди орієнтуються на різні критерії: для одних важливіше естетика, іншим критичніше практичність, треті орієнтуються по функціональності. Якщо ви хочете, щоб дзеркала, фурнітура, умивальники гармонійно вписувалися в інтер'єр і були зручними у використанні, слід серйозно поставитися до їх вибору. Велике значення відіграють матеріали, з яких виготовляються меблеві фасади. Висока вологість і перепади температури здатні деформувати багато поверхні.
Меблеві фасади, умивальники, фурнітура, дзеркала
Говорячи про меблі для ванної кімнати, що ми маємо на увазі? Найчастіше до цієї категорії відносять тумби і шафи з вологостійкими фасадами, полиці, умивальники, фурнітуру, дзеркала. Дані вироби призначені для зберігання речей (засобів гігієни, рушників, аксесуарів) та виконання процедур по догляду за собою. Вибираючи новий умивальник, дзеркало, або фурнітуру меблі з вологостійким фасадом, обов'язково продумайте сценарій використання виробу — це допоможе визначитися, чи потрібен даний предмет. Як правило, для ванної кімнати характерні невеликі розміри, тому зайві елементи обстановки в ній небажані.
Матеріали виготовлення меблів для ванної кімнати
Про який би предмет меблів не йшла мова, в першу чергу оцінюють матеріал, з якого він зроблений. Найчастіше це:
-
МДФ і ДСП — відмінний варіант для фасадів;
-
кераміка — оптимальне рішення для умивальників, унітазів та іншої сантехніки;
-
метал — підходить для виробництва аксесуарів, фурнітури;
-
скло — присутній в дзеркалах, перегородках.
Для ванної кімнати не бажано купувати вироби, виконані з чистої деревини. Така меблі швидко зіпсується під дією вологи і гарячої пари. Тільки дорогі зразки дерева здатні вистояти в таких умовах. Але набагато простіше і дешевше придбати предмети з МДФ або ДСП. Зовні вони практично нічим не поступаються конструкцій з масиву.
На що ще звернути увагу при виборі меблів
Крім матеріалів виготовлення, існують і інші критерії вибору умивальників, меблевих фасадів, дзеркал і фурнітури для ванної кімнати. Наприклад, спосіб і місце установки. Предмети меблів можуть розташовуватися на стіні або підлозі. Перший варіант ідеальний для невеликих приміщень. Він дозволяє раціональніше використовувати вільний простір. До того ж, такі вироби не заважають проходу і за ними простіше доглядати. Підлогові тумби більш громіздкі, ніж настінні полки, хоча можуть вміщати точно таку ж кількість речей.
Важливо також розуміти, що дзеркала, умивальники, фурнітура та фасади роблять величезний вплив на естетичне сприйняття кімнати. Бажано, щоб меблі і інші елементи інтер'єру:
-
гармоніювали один з одним за формою і розмірами;
-
були виконані в єдиній або контрастній кольоровій гамі;
-
відповідали одному напрямку в дизайні.
Если вы решили подобрать мебель для ванной комнаты с нуля, настоятельно рекомендуем обратиться в крупный интернет-магазин, где вы сможете собрать весь комплект сразу. Обращайте внимание на габариты предметов, способ их установки и крепления, качество сборки. При необходимости всегда можно воспользоваться помощью дизайнеров интерьера. Их помощь недешево стоит, но зато вы получите интерьер ванной, в котором все элементы идеально сочетаются между собой. У такій кімнаті, ви зможете отримати величезне задоволення від виконання навіть найпростіших завдань: умивання, чищення зубів, прийняття душу, прання і т. д.